0800 21-4343
«Своєчасна діагностика стартера автомобіля в сервісно-технічному центрі AutoStart запобігає суттєвим витратам, що пов’язані з ремонтом»
Правила експлуатації стартера
 1. При несправності контактів замка запалювання, як і при тривалому утриманні ключа в положенні «START», бендикс тривалий час обертатиметься разом з маховиком, що, у кінцевому рахунку, призведе до поломки щіток, якоря, бендикса і планетарного редуктора. Справність механізму замка запалювання - запорука тривалої роботи стартера.
 2. Запускати стартер більш ніж на 10 сек. не рекомендується.​ Стартер може​«перегоріти»​ після 30-40 сек. безперервної роботи. Якщо двигун не запустився, дайте стартеру охолонути не менше 30 сек, а після 4 запусків - не менше 2 хв.
 3. Не заводьте автомобіль з порожнім паливним баком.
 4. Не заливайте «ефір» в дизельні автомобілі.
 5. Слідкуйте за тим, щоб стартер не перебував у контакті з рідинами, брудом.
 6. Не піддавайте стартер стороннім механічних впливам.
 7. Не варто «Їздити на стартері», коли бендикс стартера знаходиться у постійному зчепленні з маховиком двигуна. Це призведе до «перегоряння стартера».​
ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГЕНЕРАТОРА
 1. Не перевантажуйте бортову мережу автомобіля споживачами. У генератора є межа потужності, яку перевищувати не слід.
 2. Проводьте діагностику робочої здатності акумуляторної батареї вашого авто. При перших характерних ознаках розрядки акумулятора, таких як тривалий запуск двигуна особливо у холодну пору року, проведіть тестування акумуляторної батареї.
 3. Не допускайте контакту генератора з рідинами.
 4. Слідкуйте за натягом ременя і справністю кріплень генератора. При перших характерних ознаках, таких як свист ременя під капотом автомобіля при першому запуску двигуна, зверніться до сервісного центру.
 5. Не знімайте клему з акумулятора при працюючому двигуні. Навіть короткочасне від’єднання клеми може призвести до виходу з ладу реле регулятора.
«Своєчасна діагностика генератора автомобіля в сервісно-технічному центрі AutoStart запобігає суттєвим витратам, що пов’язані з ремонтом»