0800 21-4343
26-01-2018
Увага! Підробка на бренд AS
Шановні партнери, будьте обережні!
Все частіше на українському ринку зустрічаються копії іменитих брендів чи нелегально завезена продукція. Попит на запчастини стартерно генераторного сегменту ринку породжує велику кількість пропозицій від вітчизняних та іноземних виробників. Він породжує бажання деяких компаній просувати на ринку фальсифікат, при цьому незаконно використовуючи чуже ім'я та бренд.


Нами було виявлено торгові точки, які продають підробку продукції бренду AS. Купуючи фальсифікат, або ж контрафактний товар - ви не тільки отримуєте неякісну продукцію, але й втрачаєте можливість гарантійного ремонту. На додачу фальсифікована продукція негативно впливає на роботу електрообладнання автомобіля та може пошкодити роботу електромережі.


Перелік компаній, які пропонують контрафактний товар під брендом AS на ринку України.
Уся продукція бренду AS проходить передпродажну перевірку та має декілька ступенів захисту від підробки, тому при купівлі продукції бренду AS,
будь ласка, зверніть увагу на деякі особливості пакування та маркування деталі.
ВИЗНАЧИТИ, ЩО ВИ ПРИДБАЛИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ AS ДУЖЕ ПРОСТО ЗА ЗОВНІШНІМИ ОЗНАКАМИ:
1. ПАКУВАННЯ
НЕ ОРИГІНАЛЬНЕ ПАКУВАННЯ
ОРИГІНАЛЬНЕ ПАКУВАННЯ
Оригінальна продукція AS має кілька варіантів пакування, а саме картонна коробка білого кольору з оригінальною наклейкою,
або ж брендована упаковка світло сірого кольору з логотипами торгової марки AS та оригінальною наклейкою.
2. МАРКУВАННЯ
  1. Штрих код
  2. Номер позиції згідно каталогу AS
  3. Номер партії
  4. Оригінальний логотип AS
  5. Наклейка яка засвідчує, що агрегат пройшов контроль
    на стенді DV electroncs
3. НАЯВНІСТЬ ЛИСТА ТЕХНІЧНОЇ СПЕЦИФІКАЦІЇ
При покупці агрегатів AS, перевіряйте наявність листа технічної специфікації,
який є підтвердженням що агрегат успішно пройшов тест на професійному
обладнанні DV electronics. Він вкладається до кожного агрегату окремо,
з даними перевірки саме того агрегату який знаходиться в коробці.
4. ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
ФАЛЬСИФІКАТ
У фальсифікованому продукті корпус є глянцевий та без наклейок
ФАЛЬСИФІКАТ
У фальсифікаті ледь помітне нанесення на корпус обмотки.
Користувачі контрафактної продукції можуть постраждати, тому що підробки складно впізнати на перший погляд. Також можна очікувати, що такі запчастини не будуть відповідати технологічним параметрам від оригінального виробника. Підроблені вироби можуть зашкодити роботі вашого автомобіля. Це несе негативний вплив на виробників, чия репутація бренду може бути серйозно зіпсована.

Бажання зекономити може призвести до того, що вам доведеться витратити вдвічі більше на ремонт або придбання нового агрегату.
Компанія AutoStart піклується про своїх клієнтів та завжди готова вчасно та швидко реагувати на будь-які звернення. Ми будемо дуже вдячні за надання інформації стосовно виявлення вами факту продажу фальсифікованого продукту. Не ризикуйте своєю репутацією та бізнесом. Купуйте лише у офіційного представника AS в Україні.
ОРИГІНАЛ
Корпус оригінальної AS продукції є матовий та з наклейкою на якій зазначений номер агрегату по каталогу та логотип компанії.
ОРИГІНАЛ
З іншого боку агрегату, на оригінальній AS-продукції є лазерне гравіювання з логотипом «AS», яке наноситься на алюмінієву кришку.
На кожен агрегат, додатково наклеюється наклейка з підтвердженням проходження тесту на DV electronics.
Ми розширимо
ваші можливості!